Podróże to jedyna rzecz
na którą wydajemy pieniądze,
a stajemy się bogatsi.
Przewodnik po WROCŁAWIU i przewodnik górski SUDECKI oraz pilot wycieczek.

Cennik

Przewodnik turystyczny górski oprowadza turystów po terenach leżących na obszarach górskich, w tym szlakami górskimi, zapoznając ich z walorami przyrodniczymi, krajoznawczymi i kulturowymi, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo turystów na szlaku.

Przewodnik turystyczny miejski oprowadza przez dane miasto i przedstawia poszczególne jego obiekty (kościoły, zamki, pałace, kamienice, place, pomniki, muzea, parki itp.) w sposób, który umożliwi turyście zachowanie w pamięci nie tylko jego obrazu, ale i w miarę skondensowanej wiedzy. Przewodnik podaje też ogólne informacje związane z historią, kulturą, życiem społecznym i gospodarczym miasta.

Pilot wycieczek to osoba towarzysząca, w imieniu organizatora turystyki, uczestnikom imprezy turystycznej sprawując opiekę nad nimi i czuwając nad sposobem wykonania na ich rzecz usług. Pilot przekazuje podstawowe informacje, dotyczące odwiedzanego kraju i miejsca.

Cennik (brutto) usług przewodnickich po Wrocławiu:

250 zł

Ryczałt do 3 godzin przewodnictwa.

300 zł

Ryczałt do 5 godzin przewodnictwa.

350 zł

Ryczałt do 8 godzin przewodnictwa.

51 zł

Tyle kosztuje każda następna, rozpoczęta, godzina na wycieczce po upływie 4 lub 8 godzin pracy.

Cennik (brutto) usług przewodnickich po Sudetach:

300 zł

W tej cenie proponuję wycieczkę pieszą górską po terenie górskim. Cena obejmuje oprowadzenie grupy po okolicach w której się ona znajduje do 4 h pracy.

400 zł

W tej cenie proponuję wycieczkę po terenach górskich całych Sudetów polskich i czeskich do 8 h pracy. Od Pradziada i Biskupiej Kopy przez Masyw Śnieżnika, Błędne Skały, Wielką Sowę, Ślężę, Rudawy Janowickie po Karkonosze i Góry Izerskie. Oprowadzę śladami historii rozpoczynając od zamków i twierdz, przez zabytki techniki, po tajemnicze miejsca związane z II Wojną Światową. Opowiem o sudeckiej przyrodzie: rezerwatach i wodospadach.

51 zł

Tyle kosztuje każda następna, rozpoczęta, godzina na wycieczce po upływie 4 lub 8 godzin pracy.

Cennik (brutto) usług pilockich:

200 zł

Ryczałt do 4 godzin pilotowania.

od 350 zł

Polska: pełna dniówka pilocka, czyli do 8 h pracy.

Zagranica: cena zależy od miejsca i czasu trwania wyjazdu.

51 zł

Tyle kosztuje każda następna, rozpoczęta, godzina na wycieczce po upływie 4 lub 8 godzin pracy.

Wszystkie ceny brutto.

Za wykonywane usługi wystawiam faktury.

Dla osób, instytucji, firm oraz szkół korzystających z moich usług, oferuję pomoc w dokonywaniu rezerwacji: zakwaterowania, wyżywienia, wstępów, transportu, itp. Pomagam w układaniu planu wycieczki włącznie ze szczegółowym szacowaniem kosztów całej imprezy.

Przedstawiony cennik jest cennikiem sugerowanym. Dlatego, co oczywiste istnieje możliwość negocjacji cen, wystarczy mieć dobre argumenty (np. od 77 wycieczek w roku :).

Do zobaczenia i usłyszenia!

Marcin